zezanje

Ovaj forum je o svemu i svacemu .Nadam se da ce vam se svideti i da ce te skopiti nova prijateljstva.

HomeHome  FAQ/FAQ/        

Share | 

Love

Go down 
A_ja?
Moderator
Moderator

Male
: 139
Registration date : 26.03.2008

: Love   Mon Apr 21, 2008 11:45 am

Zrela seksualna veza - mit ili stvarnost?
Prava ljubav je otkrivanje slobode druge osobe, a seks prirodan nain njenog izraavanja. To je mogue samo ukoliko su mukarac i ena emotivno zrele osobe, sigurne u sebe i bez kompleksa nie vrednosti.

Postojei komentari (105) | Poaljite komentar

ene i raskid
Moda vam je ve poznato kako je to kada tugujete zbog smrti bliskog prijatelja. Mnoge ene istiu kako je raskid jo tei zbog toga to prethodni partner i dalje postoji.

Postojei komentari (22) | Poaljite komentar

Mukarci i raskid [2]
Ukoliko ste vi raskinuli vezu, moete oseati kao da je sve vaa greka i moete doivljavati oseaj krivice i cikluse sramote i besa. Ipak, retko je samo jedna osoba potpuno odgovorna za raskid veze. Dugorono gledano, potrebno je dvoje da stvori ili raskine vezu.

Postojei komentari (40) | Poaljite komentar

Mukarci i raskid [1]
Svi znamo koliko raskid sa dragom osobom moe biti teak i koliko je napora potrebno da se stvari ponovo vrate na poziciju koja je postojala pre ulaska u vezu. Da li je mogue dati odgovor na brojna pitanja koja se javljaju nakon prekida veze i da li postoji nain da se iz novonastale bure bre uplovi u mirnije vode?

Postojei komentari (68) | Poaljite komentar

Bezbedno do bombona
Ovaj tekst je oda kondomima, pogotovu imajui u vidu da najnovija istraivanja pokazuju da se broj obolelih od HIV-a meu intravenskim korisnicima droge smanjio, dok je dolo do porasta prenosa ovog virusa seksualnim putem.

Postojei komentari (9) | Poaljite komentar

Razum i oseajnost
Da li ste se ikada pitali zato se zaljubljujemo? Iako smo toliko puta bili povredjeni, ipak nas u nekom trenutku neko toliko zaludi, da smo spremni da se prepustimo svemu. Opet. Sve ispoetka. Da volimo i da budemo voljeni. Bez obzira koliko nas to kota. Zato volimo pita se ana Poliakov

Postojei komentari (73) | Poaljite komentar

Domaica, kako to gordo zvui
Videe, kad se porodi - nee da spava, nee da jede, nee da izlazi, domaicama su masne kose, dlakave su, kafe sa drugaricama za njih vie ne postoje, tako misle neki ljudi! E, to sve nije istina, ja sam domaica i da li sam takva - govori mi Tia.)

Postojei komentari (119) | Poaljite komentar

Ljubomora nije ljubav
Adam je bio ljubomoran kada je Eva uzela plod s drveta ivota, bio je ljubomoran jer se osetio ugroen, kae pomalo u ali dr Petar Bokun, zakljuujui da je za ljubomoru uvek potrebno dvoje.

Postojei komentari (45) | Poaljite komentar

10 NJENIH osobina koje ON najvie mrzi
Suze, ljubomora, gunanje... teko je iveti sa pojedinim enskim osobinama ili manama. Oruje za pobedu postoji, pod uslovom da ga otkrijete na vreme.

Postojei komentari (53) | Poaljite komentar

Prava vernost
Mukarac koji menja ene - to je oprostivo, ali mukarac koji menja fudbalski klub za koji navija... to je ist nedostatak karaktera. To je mukarac koji je potpuno izgubio oseaj za vrednosti u ivotu. Irvin Vel

Postojei komentari (78) | Poaljite komentar

BRAK - velika tajna
ta su to svete tajne, zato danas parovi imaju dva venanja? ta znai crkveni obred i crkveno venanje i da li je Brak nemogua misija? Irina Markovi zavrava svoju trilogiju o Braku.

Postojei komentari (45) | Poaljite komentar

Ljubav sa stilom i stavom
On je ugleda. Ona trepne. Upoznaju se. Izgube jedno drugo. Dva sata kasnije, ljubav pobeuje sve prepreke. Ali, ima tu jo toga. U suprotnom, nae intelektualne sposobnosti bile bi ozbiljno dovedene u pitanje.

Postojei komentari (17) | Poaljite komentar

The Brak - Soul 2 Soul
Izgovaranjem sudbonosnog da u brak unosimo gomilu predrasuda uzrokovanih vie ili manje svesnim oekivanjima. Njih formiraju neizgovorena pravila i nesvesne uloge. Naalost, u veini sluajeva ta pravila se izgovaraju tek onda kada ih neko drugi prekri.

Postojei komentari (29) | Poaljite komentar

9 pravila za fantastian ivot
Kad vas uhvati talas neraspoloenja, isplaite se, udahnite duboko, ali zavrite sa mantrom bie sve u redu. Jer ako verujete i bie sve u redu. Svi problemi poinju i zavravaju se uglavnom u naim glavama. to bi rekla jedna kineska poslovica: ako neki problem ne moete da reite, onda to vie i nije va problem.

Postojei komentari (63) | Poaljite komentar

Ko se ljuti, uleti mu kru...!
Kondom je re koja se koristi da oznai kontraceptivno sredstvo koje se navlai preko penisa i slui da sprei izlivanje sperme u vaginu. Poreklo rei kondom (condom, eng.) je zagonetka. Jedna pria kae da je osoba po imenu Kondom napravila ovo sredstvo za kralja engleske arlsa II. U to vreme pravili su se od ivotinjskih iznutrica.
   Go down
Sova
Reporter
Reporter

: 24
Registration date : 16.04.2008

: Re: Love   Tue Nov 25, 2008 3:05 pm

e ovakav je bio moj prvi poljubac:
Bio je moj prvi rodjendan i svi gosti su me poljubili triput, kao i svi Srbi i tad sam ja poljubio nekog od njh.
lol
   Go down

Love

1 of 1