zezanje

Ovaj forum je o svemu i svacemu .Nadam se da ce vam se svideti i da ce te skopiti nova prijateljstva.

HomeHome  FAQ/FAQ/        

Share | 

Tenis

Go down 
A_ja?
Moderator
Moderator

Male
: 139
Registration date : 26.03.2008

: Tenis   Fri Mar 28, 2008 3:23 pm

I tenis je sport koji mi se takodje svidja..

I dobar je mada nisam nesto mnog vest u tome kao monstermash ali volim da pratim tenis..
   Go down
**LaKi**
Predskolac
Predskolac

: 8

: Re: Tenis   Fri Apr 04, 2008 1:29 am

ako!!

Go down
A_ja?
Moderator
Moderator

Male

: Re: Tenis   Sun Apr 13, 2008 12:06 am

dobra slika,ali reket ne valja
   Go down
**LaKi**
Predskolac
Predskolac

: Re: Tenis   Wed Apr 16, 2008 3:22 pm

pa ... Nema bolje na netu...
   Go down
A_ja?
Moderator
Moderator

Male

: Re: Tenis   Mon Apr 21, 2008 11:47 am

pa nadji..
   Go down
**LaKi**
Predskolac
Predskolac

: Re: Tenis   Mon Apr 28, 2008 1:05 am

I Nole nas je za****o....
   Go down
**LaKi**
Predskolac
Predskolac

: etvrta uzastopna titula Nadala u Monte Karlu   Mon Apr 28, 2008 1:20 am

panac Rafel Nadal uao je u anale poto je etvrti put zaredom trijumfovao na turniru masters serije u Monte Karlu, pobedivi danas u finalnom meu najboljeg tenisera sveta vajcarca Rodera Federera rezultatom 7:5, 7:5.

"Kralj ljake" prvi je teniser koji je na ovom takmienju uspeo da pobedi etiri godine zaredom posle Novozelananina Entonija Vajdinga, kome je to polo za rukom izmeu 1911. i 1914. godine.
Nadalu je to bila 24. turnirska ponbeda u karijeri, a 19. na zemljanim terenima, na kojima je protiv Federera odigrao sedam meeva u finalima i izgubio samo jednom.
   Go down
**LaKi**
Predskolac
Predskolac

: okovi predao polufinale Monte Karla!   Mon Apr 28, 2008 1:26 am

Najbolji srpski teniser Novak okovi eliminisan je u polufinalu Masters turnira u Monte Karlu, poto je zbog zdravstvenih problema predao me Roderu Federeru u drugom setu pri vostvu vajcarca 6:3 3:2 posle 71 minuta igre.

Novak je prvi imao priliku za brejk, ali je propustio tri brejk lopte u petom gemu prvog seta. Roder je meutim svoju jedinu priliku iskoristio i oduzeo servis Novaku u osmom gemu za rezultat 5:3. Zatim je bez izgubljenog poena u poslednjem gemu osvojio set 6:3.

U drugom setu, okovi je izgubio servis u treem gemu posle dvostruke servis greke. Odmah je uzvratio brejkom, ali nakon to je ponovo izgubio gem na svoj servis, odluio je da prekine me pri vostvu Federera od 3:2.

Ovo je bio njihov osmi duel, Federer vodi 6:2.

U drugom polufinalu, Rafael Nadal je pobedio Nikolaja Davidenka sa 2:0 (6:3 6:2) i igrae za etvrtu uzastopnu titulu u Monte Karlu.
   Go down
**LaKi**
Predskolac
Predskolac

: Ana Ivanovi osigurala pobedu protiv Hrvatske   Mon Apr 28, 2008 1:27 am

Ana Ivanovi je danas pobedila Niku Oegovi sa 2:0 (7:5, 6:1) i obezbedila vostvo od 3:0 i pobedu nad Hrvatskom. Tako je enska teniska reprezentacija Srbije ula u elitnu grupu takmienja za Federejn kup.

Druga teniserka sveta se, oigledno pod posledicama viroze sa temperaturom, muila u prvom setu protiv za 150 mesta slabije rangirane protivnice. Set je trajao ak 57 minuta, Anu nije hteo servis, tako da je Oegovieva imala veliki broj brejk ansi. U drugom setu, Ana je "opustila ruku", a Oegovievoj je ponestalo samopouzdanja i Hrvatici je pripao samo jedan, peti gem u setu.

Ana Jovanovi junakinja prvog dana
Teniska selekcija Srbije je jue povela sa 2:0 posle prvog dana plej-of duela Svetske B grupe sa Hrvatskom, uprkos tome to Ana Ivanovi nije igrala zbog bolesti. Nau najbolje rangiranu teniserku je na fenomenalan nain zamemenila Ana Jovanovi, koja je pobedila favorita Jelenu Kostani-Toi sa 2:0 (6:4, 7:5) u prvom meu, a onda je Jelena Jankovi ekspresno savladala Niku Oegovi sa 6:1, 6:2.

Jovanovieva, koja je neoekivano izala na teren jer je najbolja teniserka Srbije no pre mea imala temperaturu, odigrala je odlian me, u prvom setu je napravila tri brejka i bez mnogo problema je povela sa 1:0.
Hrvatica je uzvratila na startu drugog seta i povela je sa 3:0, uz brejk u drugom gemu koji joj je poklonio sudija loom procenom na duboku loptu Jovanovieve, koja je, kako je pokazao usporeni snimak, zavrio na samoj liniji.
Srpska teniserka, koja je 268. na WTA listi, vratila je ravnoteu brejkom u devetom gemu za 5:4. Hrvatica je odmah zatim imala tri set lopte, ali se Ana izvukla iz rezultata 0:40 i nastavila da pre svega pametnom igrom kri put ka velikoj pobedi. Nekoliko lepih poena i odlina taktika nastavili su njen niz do pet vezanih gemova i doneli trijumf od 6:4, 7:5, kao i prvi poen Srbiji u ovom duelu.

"Ova pobeda mi je sigurno najdraa, jer je ostvarena u vrlo bitnom trenutku za reprezentaciju, kada se odluuje o naem plasmanu u Svetsku grupu. Bila sam spremna i fiziki i psiholoki za mogunost da uem kao eventualna zamena. Ipak, svi smo bili zateeni spreenou Ane da zaigra u prvom duelu. to se preokreta tie, umela sam to u dosadanjoj karijeri da izvedem vie puta, bitno je bilo da drim protivnicu na bekhendu", istakla je Jovanovi.
Favorit u ovom meu, Jelena Kostani-Toi je izjavila da "ne zna ta se deavalo na terenu u drugom setu".
"Ne mogu da objasnim razloge mog pada u igri ni sebi, ni vama. Jednostavno ne znam ta se deavalo na terenu", rekla je 152. teniserka sveta.

U drugom meu singla Jelena Jankovi je rutinski opravdala ulogu favorita pobedom od 6:1, 6:2 nad Nikom Oegovi u meu koji je trajao 66 minuta.
Sve to je Hrvatica uspela da uradi u prvom setu je da na startu pripreti brejkom za 1:1, posle ega je poiena sa terena sigurnom igrom i brojnim "crtanjima" Jelene Jankovi po terenu.
Jelenina serija je na kratko zaustavljena u drugom gemu drugog seta, kada je Oegovieva po prvi put sauvala svoj servis. Peta teniserka sveta je povela sa 4:1, a onda je oduzela gas i mirno zavrila susret iskoristivi etvrtu me loptu za drugi bod Srbiji.
   Go down
monstermash
Predskolac
Predskolac

Male
: 10
Registration date : 27.03.2008

: Re: Tenis   Wed Apr 30, 2008 2:52 pm

E ako nekog interesuju vesti iz srpskog tenisa neka idu na www.tenissrbija.org.yu

Laki ako mislish da si neka faca varash se!!!! Zakazi jedan teniski mec izmedju mene i tebe da vidmo ko je bolji!!!!
   Go down
svrabisha
Admin
Admin

Male
: 106
Registration date : 24.03.2008

: Re: Tenis   Wed Apr 30, 2008 3:04 pm

JA sam mnogo smotan za tenis
   Go down
  http://zezanje.virtuaboard.com
Sova
Reporter
Reporter

: 24
Registration date : 16.04.2008

: Re: Tenis   Mon Nov 24, 2008 2:41 am

KOLIKO JE MENE SMORILO DA GLEDAM OVE NASE KAKO IGRAJU TENIS, VOLIM DA GA IGRAM ALI NEMAM POJMA!!!
AKO NEKO HOCE DA TRENIRA NEK PITA MOJU SESTRU KAD SU TRENINZI, JEFTIN JE TO SPORT SAMO 200 EVRA MESECNO!
   Go down
Sponsored content

: Re: Tenis   

Go down

Tenis

1 of 1